DIVISION 3 - TEAM AVG'S - 16.17 - 21.98 - 301 OPEN OUT - RACE TO 4 WINS  
   
  FIRST LAST TEAM NAME LGEID PPD
1st Place  $ 330.00 ADAM AUGUSTYNOWICZ TIM OR JIM ? 1SUN 21.89
  MATT HAKOLA TIM OR JIM ? 1SUN 19.87
  MIKE  AUGUSTYNOWICZ TIM OR JIM ? 1SUN 22.95
    CHRIS NAPIERALSKI TIM OR JIM ? 1SUN 23.21
2nd Place  $ 155.00 TYRONE DAVIS PARK PLACE 1 8FRI 21.21
  ROBERT CRAWLEY PARK PLACE 1 8FRI 18.85
  JIMMY BATEMON PARK PLACE 1 8FRI 23.32
    LEROY WARE PARK PLACE 1 8FRI 23.37
3rd Place  $ 100.00 NATE CASTRO JJ STRIPES 1SUN 21.71
  RONNELL LLOYD JJ STRIPES 1SUN 16.85
  MANNY MONTOTO JJ STRIPES 1SUN 18.94
    RODNEY CROFT JJ STRIPES 1SUN 20.98
4th Place  $   74.00 DEBORAH WILLIAMS PARK PLACE 2 8FRI 16.47
  JOE MONTKAHAUS PARK PLACE 2 8FRI 26.12
  JESS PAPELBON PARK PLACE 2 8FRI 16.77
  LATONIA FORD PARK PLACE 2 8FRI 17.03
    SARA MEINHOLDT REMEDY 3TUE 15.12
  ANGIE MATHE REMEDY 3TUE 15.78
  DAVID GERHARZ REMEDY 6THUR 18.29
  KEVIN ZASTROW REMEDY 6THUR 20.35
    AMY WESNER ANTICIPATION 2 6THUR 16.49
  CHERYL KWIATKOWSKI ANTICIPATION 2 6THUR 14.85
  LORI MORANSKI ANTICIPATION 2 WED LVL 5 15.87
    PEGGY  LADWIG ANTICIPATION 2 6THUR 17.47
  BILL SCHNUG ANTICIPATION 3 6THUR 20.68
  JEFF JANIK ANTICIPATION 3 6THUR 16.48
  SCOTT LADWIG ANTICIPATION 3 WED LVL 4 17.47
    MATT HAUTALA ANTICIPATION 3 8FRI-FIN 20.23
    ANDY KALTENBRUN HARBOR HILLS 4 OZSUN 17.33
  MARY BEECHER HARBOR HILLS 4 OZSUN 14.99
  TOM JOBS HARBOR HILLS 4 OZSUN 16.88
    MARK KIDD HARBOR HILLS 4 OZSUN 17.45
         DIVISION 2 - TEAM AVG'S - 22.08 - 23.28 - 301 OPEN OUT - RACE TO 4 WINS  
   
  FIRST LAST TEAM NAME LGEID PPD
1st Place  $ 330.00 MARK BUBLITZ CIRCLE B 2 OZSUN 22.86
  DOMINIC WOLLNER CIRCLE B 2 OZSUN 22.16
  KYLE BUBLITZ CIRCLE B 2 OZSUN 23.14
    KYLE ZIMMERMAN CIRCLE B 2 OZSUN 23.85
2nd Place  $ 155.00 FRANK D'ACQUISTO 99 PROBLEMS BUT DARTS AINT ONE 7THUR 26.06
  JOHNNY DIAZ 99 PROBLEMS BUT DARTS AINT ONE 7THUR 19.9
  WILFREDO ORTIZ 99 PROBLEMS BUT DARTS AINT ONE 7THUR 21.93
    BERNADINO BARRON 99 PROBLEMS BUT DARTS AINT ONE 7THUR 23.4
3rd Place  $ 100.00 MIKE CUDAHY WILLIE'S WISHES OZSUN 25.21
  RYAN BROWN WILLIE'S WISHES OZSUN 18.27
  JACK WOOSLEY WILLIE'S WISHES OZSUN 22.99
    DAVE THOMPSON WILLIE'S WISHES OZSUN 24.05
4th Place  $   74.00 ROGER ZENIECKI LIGHT PALACE PUB 2MON 23.8
  JAMES DIENBERG LIGHT PALACE PUB 1SUN 18.51
  BRAD TOLLEFSON LIGHT PALACE PUB 1SUN 24.22
  MARK KLESZCZYNSKI LIGHT PALACE PUB 2MON 26.57
    JEFF HALL LIGHT PALACE PUB 1SUN 24.85
  JONATHAN STEINER LIGHT PALACE PUB 2MON 20.16
  SHAWN HALL LIGHT PALACE PUB 1SUN 20.3
  STEVE CERUTTI LIGHT PALACE PUB 1SUN 25.77
    MATT BEECHER CIRCLE B 1 OZSUN 23.97
  JEN FAAS CIRCLE B 1 OZSUN 21.08
  STEVE BEECHER CIRCLE B 1 OZSUN 21.58
    BRENDAN BOTSCH CIRCLE B 1 OZSUN 21.68
  KIM SEARLE HERMY & THE RIDERS 3TUE 20.05
  ROB SEARLE HERMY & THE RIDERS 3TUE 21.84
  MARK BRUNETTE HERMY & THE RIDERS 3TUE 22.15
    BILL WISMETH HERMY & THE RIDERS 3TUE 26.72
    WARREN LITZA PACKY'S PUB 1SUN 25.28
  DAN SINGER PACKY'S PUB 1SUN 20.27
  NIK WIER PACKY'S PUB 1SUN 21.57
    GREG MANKE PACKY'S PUB 1SUN 23.61
      DIVISION 1 - TEAM AVG'S - 23.67 - 29.88 - 501 MASTER OUT - RACE TO 4 WINS  
   
  FIRST LAST TEAM NAME LGEID PPD
1st Place  $ 330.00 TONY NEWBURRY SALT & PEPPER 8FRI 31.63
  MARTIN KING SALT & PEPPER OZSUN 28.11
  JOE NEWBURRY SALT & PEPPER 8FRI 29.48
    JEFF JOHNSON SALT & PEPPER OZSUN 30.31
2nd Place  $ 155.00 JOHN MARTYKA FIN N FEATHER 3TUE 31.85
  JOHNNIE MIELCAREK FIN N FEATHER 3TUE 24.74
  JOHN MIELCAREK FIN N FEATHER 3TUE 26.2
    CHRIS GUTIERREZ FIN N FEATHER 3TUE 26.26
3rd Place  $ 100.00 JEROME VOGEDES FIRE ON WATER 7THUR 28.53
  JOE SARGENT FIRE ON WATER 7THUR 25
  TONY BEST FIRE ON WATER 7THUR 27.19
    DAN CROWELL FIRE ON WATER 7THUR 28.8
4th Place  $   74.00 TERRY VAN BUREN TEAM BLACKOUT 8FRI 27.42
  CHRIS STOVALL TEAM BLACKOUT 8FRI 22.72
  PJ SCOTT TEAM BLACKOUT 8FRI 25.08
  ERIC SPATES TEAM BLACKOUT 8FRI 28.25
    BILL VOLLMER TEAM SWEETOS OZSUN 25
  DEAN KATZKA TEAM SWEETOS OZSUN 23.38
  ROB FEUTZ TEAM SWEETOS OZSUN 23.51
  NEIL FILLBACH TEAM SWEETOS OZSUN 23.85
    ERIC REPKA BURKE'S IRISH CASTLE 3TUE 22.1
  JASON EVANS BURKE'S IRISH CASTLE 3TUE 23.06
  ERIK KOEHN BURKE'S IRISH CASTLE 7THUR 24.48
    JIM COLLE BURKE'S IRISH CASTLE 3TUE 26.09
  ADAM MICHALSKI LIGHT PALACE PUB 1SUN 24.88
  MATTHEW ANDERSON LIGHT PALACE PUB 1SUN 22.11
  BOB CONTILDES LIGHT PALACE PUB WED LVL 1 24.52
    TODD GRANLUND LIGHT PALACE PUB 1SUN 24.96
    TODD WITKOWSKI ANTICIPATION 1 4WED 23.83
  DAVE STRABEL ANTICIPATION 1 4WED 22.46
  JERRY BONNETT ANTICIPATION 1 3TUE 23.39
    STEVE COLGROVE ANTICIPATION 1 4WED 25